Son güncelleme : 23 Şubat 2017 - 6:49
Hoş geldiniz sayın ziyaretçi ÜYE GİRİŞİ YENİ ÜYELİK

Haberbank.com

Çok Bulutlu İstanbul 21°C
  • Dolar : 3.581 - Yükselişte
  • Euro : 3.787 - Yükselişte
  • Altın : 142.384 - Düşüşte
  • BIST : 88531.28 - Aynı Seviyede
MHP'li Murat Aygen'den Elazığ ''Kardeşlik Mitingi''ne davet
MHP'den Elazığ Belediye Başkanlığı'na aday adayı olan Murat Aygen, Elazığ halkını 14 Eylül'deki Kardeşlik Mitingine davet etti.
MHP'li Murat Aygen'den Elazığ ''Kardeşlik Mitingi''ne davet


0
Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Elazığ Belediye Başkanlığı'na aday adayı olan Murat Aygen, MHP'nin 14 Eylül Cumartesi Günü Elazığ İstasyon Meydanı'nda düzenleyeceği Kardeşlik Mitingine Elazığ halkını davet etti.

MHP'nin 9 ilde yapmayı planladığı "Milli Değerleri Koru ve Yaşat" mitinglerinden altıncısı 14 Eylül Cumartesi Günü Elazığ İstasyon Meydanı'nda düzenlenecek. Kardeşlik teması ile düzenlenecek olan mitingin başlama saati ise 16.00 olarak duyuruldu.

Elazığ Belediye Başkanlığı'na MHP'den aday adayı olan Muray Aygen, yaptığı açıklamada, "Bayrağa, vatana, Türklüğe, Türk milletine, Türkiye'ye sahip çıkanları ve Türkiye sevdalılarını 14 Eylül 2013'te Elazığ İstasyon Meydanı'nda yapılacak olan Kardeşlik Mitingi'ne davet ediyoruz. Ne Mutlu Türküm Diye!" ifadeleri ile Kardeşlik Mitingine davette bulundu.

MHP'nin 9 ilde yapmayı planladığı "Milli Değerleri Koru ve Yaşat" açık hava toplantılarımızın ilki Bursa’da  "Kuruluş",  ikincisini İzmir’de "Bayrak",  üçüncüsünü Adana’da "Vatan", dördüncüsünü Erzurum’da "Birlik", beşincisini Konya’da "Türkçe" temalı olarak gerçekleştirildi. Altıncısı Elazığ'da "Kardeşlik" temasıyla yapılacak olan mitinglerin yedincisi ise İstanbul Kazlıçeşme'de gerçekleştirilecek. İstanbul'daki mitingin teması "Demokrasi" olacak. MHP, İstanbul'un ardından Samsun'da "Kurutluş" temasıyla sekinci mitingini düzenleyecek. Milliyetçi Hareket Partisi'nin dokuzuncu ve son mitingi ise Ankara'da düzenlenecek.

OKUYUCU YORUMLARI ( 0 )

YORUM EKLE

ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER GALERİLER

POPÜLER VİDEOLAR