Son güncelleme : 23 Şubat 2017 - 6:51
Hoş geldiniz sayın ziyaretçi ÜYE GİRİŞİ YENİ ÜYELİK

Haberbank.com

Çok Bulutlu İstanbul 21°C
  • Dolar : 3.582 - Yükselişte
  • Euro : 3.787 - Yükselişte
  • Altın : 142.401 - Düşüşte
  • BIST : 88531.28 - Aynı Seviyede
O Ses Türkiye'de İngilizce ''Şimdi uzaklardasın'' denemesi
Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği O Ses Türkiye adlı yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümünde Hakan Er adlı yarışmacı İngilizce Türk sanat müziği ile herkesi şaşırttı.
O Ses Türkiye'de İngilizce  ''Şimdi uzaklardasın'' denemesi


0
O Ses Türkiye adlı yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümünde sahneye çıkan Hakan Er adlı yarışmacı performansı ile herkesi büyüledi. Seslendirdiği İçin İçin Yanıyor adlı şarkı ile jüri üyeleri Hadise ve Gökhan Özoğuz'u etkilemeyi başaran Hakan Er, İngilizce seslendirdiği Türk Sanat Müziği ile de büyük alkış aldı.

İngilizce öğretmeni olduğunu belirten Hakan Er müziğe, hafız olan ve kendisine sürekli olarak ilahi okuyan büyükannesinden etkilenerek başladığını söyledi. En büyük hayalinin bir gün İngilizce Türk Sanat Müziği okumak olduğunu belirten Hakan Er, O Ses Türkiye adlı yarışmada bu isteğini kısmen de olsa gerçekleştirmiş oldu. Hakan Er performansının ardından Şimdi Uzaklardasın adlı Türk Sanat Müziği eserinin bir bölümünü İngilizce olarak seslendirdi. Hakan Er'in bu performansı jürinin büyük beğenisini topladı.

OKUYUCU YORUMLARI ( 0 )

YORUM EKLE

ÇOK OKUNANLAR

POPÜLER GALERİLER

POPÜLER VİDEOLAR